WiseBase Additional Services

Wiemy, że większa część przekazu marketingowego oparta jest o dobre zdjęcie produktu. 45% informacji w karcie produktu WiseBase jest wymagane przez prawo. Rozumiemy, że informacja i czas jej dostarczenia to główne wyzwania nowoczesnej sprzedaży. Dlatego proponujemy naszym Partnerom pakiet usług dodatkowych dostarczanych przez WiseBase Additional Services. Naszym wyzwaniem jest dostarczenie kompletnych informacji o produkcie korzystając z zasobów zespołu WAS. Usługi skierowane są do sieci handlowych, platform e-commerce, producentów i dystrybutorów produktów.

0 000
Zrobionych zdjęć
0
Klientów

Co robimy?

Fotografia produktowa

Dzięki zespołowi fotografów i inwestycjom w nowoczesny sprzęt fotograficzny wypracowaliśmy procesy pozwalające na produkcję do 200 packshotów dziennie. Nasze studio fotograficzne wyposażone jest między innymi w urządzenia Orbitvu AlphaShot. Studio ma możliwość realizacji sesji fotograficznych zarówno w oddziale WAS/Poznań oraz tam, gdzie znajdują się Państwa centra logistyczne i magazyny, dzięki czemu oszczędzamy czas i minimalizujemy procesy związane z logistyką produktów. Nasz zespół chętnie doradzi, jakie ujęcia sprawdzą się w określonych obszarach.

Tworzenie danych logistycznych

Pracujemy na urządzeniach CUBISCAN. Precyzyjnie określamy wymiary produktów i ich wagę. Te dane są szczególnie ważne w kontekście optymalizacji kosztów magazynowania, wysyłek i kolekcjonowania zamówień. Usługa wspiera rozwój platform e-commerce i nowoczesny handel.

Obróbka graficzna

Graficy WiseBase to zespół gwarantujący dostosowanie zdjęć do wymagań Klienta. Poddajemy obróbce graficznej zdjęcia wykonane zarówno przez fotografów WiseBase jak i zdjęcia dostarczone przez Partnerów WiseBase. Content dostarczony przez studio wykorzystywany jest w takich formatach jak gazetki promocyjne, plakaty, w aplikacjach merchandisingowych i planogramach oraz przez aplikacje mobilne, platformy e-commerce i systemy rozpoznawania obrazu. Wsparcie działu IT pozwala na oddanie contentu skatalogowanego i nazwanego wg wymogów klienta uzupełnionego o metadane.

Tworzenie opisów produktów

Zespół redaktorów tworzących opisy produktów w WiseBase na platformie polskiej, rumuńskiej i niemieckiej wspierany jest przez dział kontroli jakości. Produktem tego teamu jest karta produktowa w WiseBase utworzona na podstawie zdjęć, danych logistycznych i etykiety produktu. Informacja skatalogowana w formie Elektronicznej Karty Produktu może zostać pobrana do dowolnego formatu lub transferowana przez API do Państwa Partnerów. Ofertę uzupełnia SEO copywriting, tłumaczenia i transkreacja informacji produktowych.

KONTAKT

E-mail: g.rychel@wisebase.pl
Telefon: +48 882 491 198

Przykładowe zdjęcia