Wisebase – mądra baza

WiseBase to narzędzie, które umożliwia dostawcom utrzymanie oraz udostępnianie danych produtkowych. Elektroniczna Karta Produktu WiseBase zawiera szereg informacji wykorzystywanych w różnych miejscach, takich jak działy zakupu, sklepy internetowe, aplikacje na telefony, gazetki reklamowe i wiele innych.

Naszą misją jest minimalizowanie czasu pracy poświęconego na przygotowywanie oraz dostarczanie opisów o produktach, które są potrzebne Twoim partnerom handlowym.

Wybierz odpowiadającą Ci opcję konta i zarejestruj się w WiseBase jako dostawca. Możesz dodawać lub zlecać dodawanie aktualnych informacji o dostarczanych przez Ciebię produktach. Dane katalogowane są według standardów e-commerce.
Zgromadzone w WiseBase informacje trafiają automatycznie do Twoich partnerów handlowych, którzy wykorzystują je do celów komercyjnych i marketingowych. Dzięki WiseBase masz pewność, że Twoi partnerzy mają dane zgodne ze wszystkimi regulacjami.
Używając WiseBase masz ciągły dostęp do przechowywanych informacji. Możesz je natychmiastowo aktualizować, wzbogacać lub zamieniać, informując przy tym swoich partnerów handlowych o modyfikacjach w treści.Dodatkowo, oszczędzasz dużo czasu.

Kto odbiera dane

Współpracujemy z czołowymi sieciami handlowymi. Ponadto możemy przekazywać dane do dowolnego podmiotu współpracującego z Twoją firmą.

FAQ

WiseBase gromadzi, przechowuje oraz udostępnia informacje o produktach pochodzące od dostawców i dostarcza je do sklepów. Oferujemy kompleksową obsługę i profesjonalne wsparcie na każdym etapie kontaktu z danymi zgromadzonymi w bazie.

Mogą Państwo dodać całe portfolio produktowe do WiseBase całkowicie bezpłatnie. Produkty te są widoczne dla wszystkich Odbiorców danych. Opłata pobierana będzie wyłącznie za transferowane Elektroniczne Karty Produktów na podstawie listy od Odbiorców danych

Gromadzimy dane, które są niezbędne dostawcom, klientom i prowadzącym sklepy. Są to informacje logistyczne, marketingowe, a także dane ułatwiające potencjalnym nabywcom podjęcie decyzji o zakupie produktu. Im więcej informacji przekażesz na etapie wprowadzania produktu do bazy, tym większa szansa na jego sprzedaż.

Aby zaoszczędzić czas dostawcy, oferujemy usługę ‘Data Assistance’. Po stronie dostawcy pozostaje wówczas dostarczenie do WiseBase danych zapisanych we wzorcowej tabeli oraz akceptacja procesu wykonanego przez pracowników WiseBase. Dostawca może również skorzystać z usługi ‘Data Outsourcing’, która polega na powierzeniu całkowitej lub częściowej opieki nad produktem WiseBase. Po przesłaniu wybranego produktu do WiseBase nasz zespół wykona wszystkie niezbędne czynności, aby produkt znalazł się w bazie. Zapoznaj się z cennikiem usług ‘Data Assistance’ i ‘Data Outsourcing’..

Formularze WiseBase są przygotowywane we współpracy ze sklepami. Dokładamy wszelkich starań, by informacje obowiązkowe były adekwatne dla danej kategorii produktowej, tak aby sklep mógł w pełni zaprezentować oraz efektywnie zarządzać informacjami o Twoich produktach.

Kontakt z działem sprzedaży

sales@wisebase.pl
+48 600 402 971
+48 538 190 824