Poznaj wisebase

Dla sieci handlowych

WiseBase jest systemem zarządzania i integracji komunikacji pomiędzy sieciami handlowymi a dostawcami w zakresie danych dotyczących produktów którymi handlują. Wraz z narzędziami i unikalną filozofią dostarcza gotowy system pracy, który minimalizuje czas potrzebny na obrót danymi.

Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowego ekosystemu dla Sieci i Sklepów, który ułatwia współpracę z dostawcami w zakresie pozyskiwania danych o produktach. Współpracujemy z czołowymi sieciami handlowymi w Polsce i razem budujemy największą ogólnopolską bazę informacji i produktach.

 

Największa baza gotowych kart produktów

Potrzebujesz danych produktowych? Zapewne mamy ich dużą część w naszej bazie gotowych do porabia w wielu formatach.

Zdobądź dane szybko

Nasze narzędzie pozwala na szybkie zbudowanie bazy danych opisów razem z Dostawcami produktów, które sprzedajesz.

100% danych

Z WiseBase możesz zapewnić sobie 100% potrzebnych danych produktowych.

jAK TO DZIAŁA

Skontaktuj się z nami aby uzyskać nieograniczony, całodobowy dostęp do bazy informacji o produktach zamieszczonych przez Twoich partnerów handlowych. Wszystkie przechowywane informacje są przygotowane zgodnie ze standardami e-commerce.

Pobierz najbardziej aktualne dane o produktach, prosto od dostawcy. W WiseBase znajdziesz materiały, które możesz wykorzystać do wzbogacenia oferty Twojego sklepu, umieszczenia na stronie www, gazetkach promocyjnych lub w innych działaniach marketingowych

Oszacuj potrzebne miejsce w magazynie oraz przewidywane koszty przesyłki. Informacje o produktach w WiseBase zawierają nie tylko dane handlowe, ale również logistyczne. Dzięki temu możesz lepiej przygotować się na odbiór przesyłki z zamówionymi do sklepu produktami.

Zdobywaj zaufanie klientów i buduj wizerunek sklepu z atrakcyjnymi i dokładnymi opisami produktów. Zapewniona przez WiseBase standaryzacja danych handlowych wyróżni Twój sklep spośród wielu innych obecnych na rynku i w dłuższym czasie przełoży się na wzrost sprzedaży.

Umów się na spotkanie

Chętnie opowiemy więcej o naszych rozwiązaniach podczas niezobowiązującego spotkania w jednym z naszych biur w Poznaniu, Warszawie lub biurze Twojej firmy.

Kontakt:

E-mail: partnerzy@wisebase.pl
Telefon:  +48 882 491 198