Romanian English

O WiseBase


Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowego ekosystemu dla Sieci i Sklepów, który ułatwia współpracę z dostawcami w zakresie pozyskiwania danych o produktach. Współpracujemy z czołowymi sieciami handlowymi w Polsce i razem budujemy największą ogólnopolską bazę informacji i produktach.


WiseBase to:
- aktualne opisy produktów zawierające pełne dane o produkcie, zdjęcia do internetu, zdjęcia do druku oraz dane logistyczne
- poprawne i zgodne z prawem dane
- uproszczony proces zakupu produktów
- szybkie tempo pozyskiwania potrzebnych danych

Jak to działa?Skontaktuj się z nami aby uzyskać nieograniczony, całodobowy dostęp do bazy informacji o produktach zamieszczonych przez Twoich partnerów handlowych. Wszystkie przechowywane informacje są przygotowane zgodnie ze standardami e-commerce.


Pobierz najbardziej aktualne dane o produktach, prosto od dostawcy. W WiseBase znajdziesz materiały, które możesz wykorzystać do wzbogacenia oferty Twojego sklepu, umieszczenia na stronie www, gazetkach promocyjnych lub w innych działaniach marketingowych


Oszacuj potrzebne miejsce w magazynie oraz przewidywane koszty przesyłki. Informacje o produktach w WiseBase zawierają nie tylko dane handlowe, ale również logistyczne. Dzięki temu możesz lepiej przygotować się na odbiór przesyłki z zamówionymi do sklepu produktami.


Zdobywaj zaufanie klientów i buduj wizerunek sklepu z atrakcyjnymi i dokładnymi opisami produktów. Zapewniona przez WiseBase standaryzacja danych handlowych wyróżni Twój sklep spośród wielu innych obecnych na rynku i w dłuższym czasie przełoży się na wzrost sprzedaży.

Wielkość bazy


Współpraca z wieloma podmiotami, możliwość uzyskania nowych produktów
i dostawców.

Standaryzacja


Zgodność katalogowanych produktów ze standardami e-commerce.

Uniwersalność


Pobrane dane można zamieszczać na stronie sklepu, w gazetkach promocyjnych
i w innych działaniach marketingowych.

Logistyka


Pobrane dane zawierają informacje pomocne do planowania miejsca
w magazynie, szacowania kosztów przesyłki.