Romanian English

O WiseBase

logo

WiseBase gromadzi, przetwarza i dostarcza do sieci handlowych informacje o Twoich produktach. Dla współpracujących z nami sieci handlowych jesteśmy podstawowym dostarczycielem poprawnych danych. W wielu przypadkach nie możesz rozpocząć sprzedaży nowych produktów bez wypełnienia ich kart w WiseBase.

Naszą misją jest minimalizowanie czasu pracy poświęconego na przygotowywanie oraz dostarczanie opisów o produktach, które są potrzebne Twoim partnerom handlowym.

 

Jak to działa?


Wybierz odpowiadającą Ci opcję konta i zarejestruj się w WiseBase jako dostawca. Możesz dodawać lub zlecać dodawanie aktualnych informacji o dostarczanych przez Ciebię produktach. Dane katalogowane są według standardów e-commerce.


Używając WiseBase masz ciągły dostęp do przechowywanych informacji. Możesz je natychmiastowo aktualizować, wzbogacać lub zamieniać, informując przy tym swoich partnerów handlowych o modyfikacjach w treści.


Zgromadzone w WiseBase informacje trafiają automatycznie do Twoich partnerów handlowych, którzy wykorzystują je do celów komercyjnych i marketingowych. Dzięki WiseBase masz pewność, że Twoi partnerzy mają dane zgodne ze wszystkimi regulacjami.


Sklepy pobierające informacje zgromadzone w WiseBase ujednolicają wizualnie i treściowo swoją ofertę, co efektywnie wpływa na prowadzony przez niego biznes. Zadowolenie klientów przekłada się na zadowolenie Twoich partnerów, którzy chcą rozszerzyć współpracę z Twoją firmą.